Forum Shqiptar 
ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

..::[ Zona Argetuese ]::..

 
Asnjë mesazh i ri

Lajme

Lajme Nga e Gjithe bota Per Muziken / Sportin / Turizmin Etj
2727Sat Nov 19, 2011 10:43 pm
Lek Fatos Ashiku THIRRJE!

..::[ Arti Dhe Kultura ]::..

 
Asnjë mesazh i ri

Letersia

Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
412Mon Jul 06, 2009 4:33 pm
AngeL-GirL Poezi Patriotike !
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë
1016Mon Jul 06, 2009 4:49 pm
AngeL-GirL Ligjërimi fetar dhe gjuha shqipe
Asnjë mesazh i ri

Arti Figurativ Dhe Krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njëriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikturë, skulpturë, etj. Bota e anëtarëve të forumit në krijimtaritë e tyre.
12Mon Jul 06, 2009 4:37 pm
AngeL-GirL Vallja Shqipetare !!
Asnjë mesazh i ri

Moda Dhe Estetika

Këtu mund te gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka te bëjë me estetikën e njeriut
88Mon Jul 06, 2009 5:18 pm
Alb-ForuM ~ 8 sekrete për të qenë e bukur ~
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia

Diskutim mbi filmat dhe aktorët tuaj të preferuar. Historia e kinematografisë, festivalet e filmit dhe cdo gjë që ka të bëjë me kinematografinë. Televizionet dhe Radiot shqiptare.
88Mon Jul 06, 2009 5:10 pm
Alb-ForuM “Koha e Kometës” ose Koha e Inferioritet Shqiptar

..::[ Bota Kompjuterike ]::..

 
Asnjë mesazh i ri

Informatike

Një hap drejt eksplorimit të botës virtuale, aty ku 1 dhe 0 përbëjnë kompjuterin, një ndër shpikjet më madhështore të shekullit të kaluar.
00
Asnjë mesazh i ri

Sisteme operative

Windows, Linux, Mac apo ndonje tjeter...
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programimi

Gjuha më e fundit me të cilën mund të realizohet cdo gjë ne fushën e Informatikës
00
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime

Ketu Mund Te Shkarkoni Cdo Gje Qe ju Ne vojitet
55Mon Jul 06, 2009 11:21 pm
Albo-Dj FL_Studio_XXL_Producer_Edition_v8.0.2.rar
Asnjë mesazh i ri

Filma

Filmat me Te Ri !!
00

..::[ Alb miRC ]::..

 
Asnjë mesazh i ri

Script Mirce Shqip

Te Gjitha Scriptet Shqip !! keTu =- Mund Te Rreklamosh Dhe ti Tendin !!
1515Mon Jul 06, 2009 10:02 pm
Alb-ForuM BeratiLiVe ScripT
Asnjë mesazh i ri

Komandat !

Komandat Per /cs /Ms /ns / os Etj !1
57Mon Jul 06, 2009 10:19 pm
Alb-ForuM BotServ - Komandat e Botit
Asnjë mesazh i ri

Sugjerime !!

ketu Mund Te Ftoni njeri Tj Neper Servera !! Dhe Ti pershkruani Ato !!
12Mon Jul 06, 2009 10:24 pm
Alb-ForuM Nje |Sygjerim Nga une !!

..::[ Karaktere Shpirterore ]::..

 
Asnjë mesazh i ri

Besimtaret katolik

Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin katolik.
00
Asnjë mesazh i ri

Besimtaret Musliman

Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin musliman
00
Asnjë mesazh i ri

Besimtaret Ortodoks

Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin ortodoks
00
Forum Shqiptar Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 151 artikuj
Forumi ka 14 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mentus008
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Fri Jan 15, 2021 8:15 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ][ Super ModeratoS ][ V.I.P ][ PrinceSs ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur